Dodaj do obserwowanych
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Nowy Sącz, Dlugosza 3

Opis

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku zapraszają dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne do udziału w 11. Konfrontacjach Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA, które odbędą się w dniach 16-18 maja 2023 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku, pl. Targowy 10.​

TEATRALNE LUSTRA to projekt teatralno-edukacyjny, którego celem jest prezentacja i popularyzacja twórczości artystycznej dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z regionu tarnowskiego oraz wspieranie instruktorów w poszukiwaniu nowych środków wyrazu i form teatralnych.

Zespoły teatralne uczestniczące w Konfrontacjach uhonorowane zostaną przez Zespół Konsultantów, finansowymi nagrodami i wyróżnieniami. Zespół Konsultantów przyzna także Nagrodę Główną DIAMENTOWE LUSTRO oraz zarekomenduje spektakl do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu (13-15 czerwca 2023 r.).

Zgłoszenia spektakli do udziału w Konfrontacjach odbywają wyłącznie na podstawie czytelnie wypełnionych i odręcznie podpisanych kart zgłoszenia przesłanych w formie skanu lub zdjęcia (w jednym pliku) na adres: e-mail i.stanaszek@mcksokol.pl w nieprzekraczalnym terminie do 19 kwietnia br.

Dodatkowych informacji udziela koordynator Konfrontacji Ilona Stanaszek tel.18 5340689, e-mail: i.stanaszek@mcksokol.pl.

​Regulamin oraz Karta zgłoszenia do pobrania na stronie: https://mcksokol.pl/wydarzenie/11-konfrontacje-teatrow-dzieci-i-mlodziezy-teatralne-lustra

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Nowy Sącz, Dlugosza 3
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Data ostatniej aktualizacji: 19.05.2023, 00:10
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
11. Teatralne Lustra
Widowisko
Data:
Dzisiaj | 18:15
Wstęp:
wolny
Wydarzenie obejrzało już 203 osób
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać